TDG50IMP Portativ Line Borer vositalari Situ Machine Video-da
portativ-zerikarli-bar-joysung
TDG50IMP Portativ Line Borerni qayta ishlash uskunalari   zerikarli novda diametri: 55mm-400mm, zerikarli zarba: 300-600mm. Modulli dizayn, o'rnatish va olib tashlash oson. Bu ekskavator, buldozer, yuk ko'taruvchi kabi yerga harakatlanadigan uskunalarga texnik xizmat ko'rsatish va avtomatik burg'ulash payvandchilarimizdan foydalanish uchun birinchi tanlovdir.
ko'chma-ishlov berish-uskunalar-tdg50imp10162845690 (2)
TEXNIK PARAMETER
Zerikarli bar
50 mm
30 mm (tanlov)
Zerikarli Dia
55 - 4 00mm
35 - 4 00 mm (tanlov)
Zerikarli zaxira
30 0 mm 600mm
Oziqlantirish darajasi
0-0.5mm / rev
Drayv quvvat bloki
Bir fazali, 110V / 230V, 1250 / 1800W